Oferty pracy

Księgowy ds funduszy

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/20/6630
OBOWIĄZKI:
Pod nadzorem kierownika zespołu, księgowy ds. funduszy jest odpowiedzialny za kontrolę wszystkich procesów księgowania funduszy oraz terminowe raportowanie. Dodatkowo jako integralny członek zespołu odpowiedzialnego za dostarczanie wysokiej jakości usług, wspiera zespół w zagadnieniach technicznych oraz dba o odpowiednią jakość usług i komunikację z klientem wewnętrznym oraz innymi działami wspierającymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe, kierunek bez znaczenia, minimum 7 miesięcy pracy w środowisku międzynarodowym na stanowisku Księgowego ds. Funduszy. Wiedza w zakresie obliczania i raportowania wartości aktywów netto NAV - net asset value, jednostek funduszy inwestycyjnych; wykonywania zadań operacyjnych, m. in monitorowanie sald gotówkowych, transakcji księgowych transferów gotówkowych i innych transakcji; Analiza danych dostarczanych przez klientów; Umiejętność księgowania na kontach klientów zgodnie z dostarczonymi przez nich instrukcjami; Wiedza dot. wyceniania funduszy; zaawansowana umiejętność obsługi komputera, praktyczna znajomość Microsoft Excel i Word; Dobre zdolności analityczne i numeryczne; Pełna odpowiedzialność za powierzone działania, Wysoka jakość i dokładność podejmowanych działań, wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i umiejętność współdziałania w zespole są niezbędne do wykonywania zadań na danym stanowisku.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 388 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy