Oferty pracy

Księgowa/y

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Księgowa/y
Miejsce pracy: Tczew
Numer: StPr/20/2218
OBOWIĄZKI:
Zakres obowiązków: Zakres obowiązków na tym stanowisku wiąże się z obsługa lokalnej spółki Etac Poland i jej pracowników a także obsługę księgową Etac AB zarejestrowanej dla celów VAT. Co wiąże się z m.in. wypisanym poniżej zakresem: - Wystawianie faktur sprzedaży dla firm z grupy Etac, - Refakturowanie ładunków przez IC- Zapewnienie, że wszystkie faktury sprzedaży są obsługiwane przez dwa niezależne potwierdzenia dostawy towarów zgodnie z przepisami Quick Fixes (współpraca z Koordynatorem ds. Transportu) - Przygotowywanie deklaracji VAT i plików JPK - Przygotowywanie propozycji płatności, uzgodnienia bankowe- Wsparcie w przygotowaniu deklaracji Intrastate- Uzgodnienia, księgowanie i inne rozliczenia pracowników, w tym podróże służbowe - Dopasowywanie faktur PO do odbioru towarów w systemie M3 - Kodowanie faktur dostawców w systemie Medius Flow - Wsparcie w procedurach na koniec miesiąca oraz na koniec roku - Przygotowywanie raportów i analiz na prośbę przełożonego Od kandydatów oczekujemy:- Minimum dwuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku- Znajomości przepisów prawa podatkowego i zasad raportowania- Wykształcenia wyższego w kierunkach ekonomicznych- Swobodnej komunikacji w języku angielskim (B1/B2)- Umiejętności organizacji pracy własnej i utrzymania porządku w dokumentach- Sumienności, dokładności, rzetelności i terminowości- Biegłej obsługi komputera (w szczególności Excel)-Znajomość programu klasy MRP np. M3/Moovex będzie dodatkowym atutemCo oferujemy:- Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu na umowę o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie ze skandynawskim kapitałem i wysoką kulturą pracy- Pracę w najlepszej na rynku fabryce w produkcji sprzętu ułatwiającego poruszanie się osób niepełnosprawnych- Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze finansów- Prywatną opiekę medyczną, pyszną kawę - Parking bezpośrednio przy fabryce w Tczewie- Początek zatrudnienia możliwy już od grudnia 2020 r.Jeśli jesteś zainteresowana/y tym stanowiskiem pracy w Tczewie, zgłoś się na praca@etac.com załączając numer referencyjny w temacie wiadomości: Numer FIN/2020/01. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Wymagania inne:

Od kandydatów oczekujemy:-Minimum dwuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku-Znajomości przepisów prawa podatkowego i zasad raportowania-Wykształcenia wyższego w kierunkach ekonomicznych-Swobodnej komunikacji w języku angielskim (B1/B2)-Umiejętności organizacji pracy własnej i utrzymania porządku w dokumentach-Sumienności, dokładności, rzetelności i terminowości-Biegłej obsługi komputera (w szczególności Excel)-Znajomość programu klasy MRP np. M3/Moovex będzie dodatkowym atutem

Miejsce pracy:

Tczew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie