Oferty pracy

Księgowa

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Księgowa
Miejsce pracy: Słupsk
Numer: StPr/20/2575
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie i naliczanie wynagrodzeń dla pracowników zatrudnionych na podstawie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych ( umowy zlecenia, umowy o dzieło, umowy o dzieło z przeniesieniem praw autorskich ), świadczeń pracowniczych, składek ZUS, zaliczek na podatek dochodowy, sporządzanie deklaracji rozliczeniowych ZUS , deklaracji do US oraz sprawozdań GUS z zakresu zatrudnienia i wynagrodzeń, naliczanie zasiłków , obsługa zajęć komorniczych, przygotowanie przelewów, przygotowanie rozliczeń i informacji podatkowych ( PIT- 11, PIT- 4R, PIT- 8 AR, IFT-1R ),sporządzanie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu, dekretowanie i księgowanie dowodów księgowych, prowadzenie rejestru podatków rozliczonego VAT. Godziny pracy: 8.00- 16.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Słupsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku