Oferty pracy

Księgowa

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Księgowa
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/20/1473
OBOWIĄZKI:

księgowość polska, wysyłanie europejskich deklaracji vat, prace biurowe, place i kadry

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: kadry i płace
Uprawnienia: Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)
Uprawnienia: obsługa komputera - biegła

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : doświadczenie jako księgowa powyżej 1 roku [Umiejętność 1] : wymagana znajomość niemieckiego bądź angielskiego w stopniu komunikatywnym [Inne] : znajomość jednego języka- angielskiego bądź niemieckiego

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 130 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni