Oferty pracy

Koordynator w ruchu krajowym

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Rusocin
Numer: StPr/21/5137
OBOWIĄZKI:
Organizacja transportów samochodowych kontenerów morskich w relacjach krajowych.Utrzymywanie i rozwijanie współpracy ze stałymi klientami, a także poszerzanie istniejącej bazy klientów. Pozyskiwanie nowych zleceń transportowych na przewóz towarów i zawieranie umów.Planowanie przewozów i ustalanie warunków transportu.Monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych.Prowadzenie dokumentacji transportowej, rozliczeń tras oraz kontrolę kosztów transportowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie transportowej lub spedycyjnej. Biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office Wysoka kultura osobista Dobra organizacja pracy, znajomość rynku transportowego. Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem. Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Miejsce pracy:

Rusocin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy