Oferty pracy

Koordynator serwisu i działań posprzedażowych

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Redzikowo
Numer: StPr/21/1259
OBOWIĄZKI:
- Obsługa klienta i sprzedaż części zamiennych- Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami- Dobór części zamiennych naprawianych pojazdów ciężarowych- Przygotowywanie ofert handlowych i zamówień- Nadzorowanie jakości i terminowości dostaw części- Kontrola płatności obsługiwanych klientów- Dbanie o aktualną ekspozycję części zamiennych i akcesoriów- Czynny udział w akcjach marketingowych wspierających sprzedaż części- Bieżąca współpraca z serwisem.Praca na czas określony 3 m-ce, z możliwością przedłużenia.Godz. pracy 7-15.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Zarządzanie sprzedażą i relacjami z klientem
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

[Inne] : - znajomość rynku części i usług serwisowych- kontakt i współpraca z klientami- otwartość na wyzwania, komunikatywność i zaangażowanie- dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu- znajomość pakietu MS Office (Word, Excel) - umiejętność szybkiego uczenia się i dostosowywanie się do zmieniającej się rzeczywistości- znajomość j. angielskiego

Miejsce pracy:

Redzikowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku