Oferty pracy

Konsultant call center z językiem rosyjskim i angielskim

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji kandydatów oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: nr 2010.

W Polsce do grupy Gi wchodzą Gi Group, Grafton Recruitment, Wyser, TACK&TMI. Od roku 2021 szeregi grupy zasila dawny Work Service, jedna z największych w Polsce firm branży HR zapewniająca innowacyjne rozwiązania w obszarze zasobów ludzkich.

Для нашего клиента, поставщика современных и профессиональных услуг, связанных с обслуживанием клиентов, мы ищем кандидатов на должность: консультант Call-центра

Konsultant call center z językiem rosyjskim i angielskim
Miejsce pracy: Gdańsk
Do Twoich obowiązków będzie należeć:
 • Профессиональное обслуживание клиентов
 • Поддержка клиентов при работе с услугами социальных сетей
Czego oczekujemy?
 • Свободное владение русским языком
 • Очень хорошее знание английского языка
 • Легкость в установлении позитивных отношений
 • Опыт работы в сфере обслуживания клиентов (Call Centre) будет преимуществом
Co oferujemy?
 • Трудовой договор непосредственно с компанией
 • Работа с 09:00 до 17:00
 • Зарплата от 5000 до 6500 PLN брутто/месяц
 • Частное медицинское обслуживание, скидки на посещение тренажерного зала, зона отдыха, доступ к тренировочной платформе
 • Современное рабочее место

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku „Aplikuj teraz”.

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. działająca pod marką Gi Group z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD[at]workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.


Zobacz podobne oferty