Oferty pracy

Konstruktor/ specjalista ds. badań i rozwoju

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Bierkowo
Numer: StPr/21/0210
OBOWIĄZKI:
Opis stanowiska:projektowanie konstrukcji związanych z profilem działalności,wykonywanie obliczeń konstrukcyjnych i rysunków ofertowych,wsparcie konstrukcyjne Pionu Produkcji,opracowanie zmian konstrukcyjnych dla produkowanych wyrobów,optymalizacja produktów i procesu produkcyjnego,reprezentowanie Pracodawcy w zakresie współpracy z firmami oraz instytucjami zewnętrznymi.projektowanie konstrukcji związanych z profilem działalności, wykonywanie obliczeń konstrukcyjnych i rysunków ofertowych, wsparcie konstrukcyjne Pionu Produkcji, opracowanie zmian konstrukcyjnych dla produkowanych wyrobów, optymalizacja produktów i procesu produkcyjnego, reprezentowanie Pracodawcy w zakresie współpracy z firmami oraz instytucjami zewnętrznymi. Praca na okres próbny: 3 miesiące z możliwością przedłużenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wynagrodzenie od 4839 do 6954 brutto w zależności od posiadanego doświadczenia.Wymagania:wyższe techniczne o preferowanej specjalności budowa maszyn i pokrewnezaawansowana znajomość rysunku technicznego doświadczenie w obsłudze programu AutoCad podstawowe doświadczenie w obsłudze programów do projektowania 3D,znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Miejsce pracy:

Bierkowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 839 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku