Oferty pracy

Konserwator/pracownik obsługi klinta

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Redzikowo
Numer: StPr/21/3010
OBOWIĄZKI:
1.Kontrola pracy i konserwacja urządzeń cieplnych: kotłów gazowych, solarów, pompy ciepła, instalacji wentylacyjnej. 2.Kontrola pracy i konserwacja urządzeń pomiarowych: wodomierzy, czujników przepływu i temperatury, zaworów elektrostatycznych i antyskażeniowych. 3.Kontrola chemicznej i bakteriologicznej jakości wody: uzupełnianie środków chemicznych w urządzeniach dozujących, dokonywanie pomiarów kontrolnych, prowadzenie karty pracy SUW. 4.Obsługa urządzeń elektrycznych i elektronicznych. 5. Obsługa techniczna lodowiska/ toru gokartowego, 6.Przestrzeganie zasad obsługi klienta, godz.pracy: 7-19, 19-7, na lodowisku 8-20, 10-22, 12-22
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Redzikowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 23 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku