Konserwator zespołu gospodarki materiałowo-technicznej wydział wspomagający komenda miejska policji w gdyni

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/20/1935
OBOWIĄZKI:
Zapewnienie sprawności technicznej sprzętu kwaterunkowego wchodzącego w skład wyposażenia jednostki, bieżąca konserwacja, naprawy, usuwanie awarii, regularne przeprowadzanie zabiegów konserwacyjnych użytkowanych maszyn i urządzeń warsztatowych, prowadzenie dziennika konserwatora w zakresie wykonywanej pracy, kierowanie pojazdem służbowym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymagana umiejętność organizacji pracy własnej. Praca w godzinach 7:30-15:30 Mogą aplikować osoby z niepełnosprawnością. Wynagrodzenie 2049,02 zł brutto+ 26,89% premii regulaminowej oraz dodatek za wysługę lat.

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 049,02 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni