Oferty pracy

Kierownik Sprzedaży - branża ogólnobudowlana

Ogłoszenie numer: 4495742, z dnia 2021-04-23

FIRMA:

  • 100% polski kapitał
  • renomowany dostawca
  • branża ogólnobudowlana
  • systemy balustradowe
  • od 20 lat na rynku
  • sprzedaż krajowa i zagraniczna

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska

BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY/A ZA:

  • dbanie o ciągły rozwój sprzedaży
  • zarządzanie zespołem handlowym
  • negocjacje oraz podpisywanie umów z nowymi klientami
  • efektywna współpraca z firmami outsourcingowymi
  • monitorowanie rynku inwestycyjnego oraz działań konkurencji

Wymagania

OFERTĘ KIERUJEMY DO OSÓB, KTÓRE POSIADAJĄ:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • dobrą znajomość branży budowlanej, w tym np. firm wykonawczych
  • wiedzę o procesach inwestycyjnych
  • wykształcenie techniczne np. inżyniera produkcji
  • czynne prawo jazdy kat. b
  • umiejętności negocjacyjne
  • łatwość w podejmowaniu decyzji
  • DODATKOWY ATUT: znajomość języka angielskiego

Oferujemy

GWARANTUJEMY:

  • praca w firmie o ugruntowanej i znanej marce
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • dowolność formy współpracy (samozatrudnienie lub umowa o pracę)
  • wynagrodzenie składające się z części stałej + premii
  • pracę na stanowisku mającym strategiczne znaczenie dla rozwoju firmy
  • szeroki zakres kompetencji i odpowiedzialności