Oferty pracy

Kierownik-produkcja tartaczna

Grow with us.
Worldwide.

KB Sp. z o.o.  to zakład przemysłu drzewnego należący do grupy Kronospan. Zajmujemy się przetwórstwem surowca drzewnego w tym produkcją tarcicy oraz drewna konstrukcyjnego. Do zakładu w Rytlu poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • Kontrola i nadzór nad terminową realizacją zleceń produkcyjnych,
  • Dążenie do realizacji przyjętego budżetu miesięcznego/rocznego,
  • Prowadzenie działań mających na celu optymalizację produkcji pod kątem wydajności oraz kosztów,
  • Udział w doskonaleniu procesu produkcyjnego,
  • Właściwa organizacja pracy zespołu pracowników,
  • Współpraca z utrzymaniem ruchu w zakresie napraw, remontów i konserwacji maszyn i obiektów,
  • Przeprowadzanie szkoleń pracownikom pod względem bezpieczeństwa na stanowiskach pracy.
Wymagania:
  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w obszarze produkcji,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem operatorów maszyn w branży drzewnej,
  • Wykształcenie wyższe (techniczne),
  • Znajomość programu MS Office,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętności sprawnego rozwiązywania problemów i szybkiego podejmowania decyzji.
Oferujemy:
  • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży,
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę bez okresu próbnego,
  • Szkolenia wstępne i bieżące wsparcie podczas wdrożenia do pracy,
  • Bonusy oraz wsparcie dla osób otwartych na relokację,
  • Szansę na dalszy rozwój zawodowy zgodnie z osobistymi predyspozycjami i zainteresowaniami w strukturach firmy w Polsce.