Oferty pracy

Kierownik piekarni

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Słupsk
Numer: StPr/21/3030
OBOWIĄZKI:
prowadzi całokształt działalności zakładu, dba o prawidłowe wykonanie produkcji, organizuje pracę w piekarni, przyjmuje surowce i materiały do produkcji, kontroluje pracę pracowników zakładu oraz stosuje zasady ustalone przez Zarząd Spółdzielni, odpowiada za jakość produkcji, nadzoruje prawidłowość przebiegu procesów technologicznych, czuwa nad przestrzeganiem obowiązujących receptur asortymentu wykonywanej produkcji, współpracuje z poszczególnymi działami Spółdzielni, uzgadnia z działem księgowości salda magazynowe surowców, wyrobów gotowych i opakowań oraz terminowość płatności, sporządza odpowiednie dokumenty i przekazuje dalej celem naliczenia wynagrodzeń pracownikom.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Uprawnienia: KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

znajomość asortymentu i produkcji na piekarni

Miejsce pracy:

Słupsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku