Oferty pracy

Kierownik dziennego domu senior +

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Miejsce pracy: Gniew
Numer: StPr/21/0027
OBOWIĄZKI:
1. Kierowanie bieżącą działalnością Dziennego Domu Senior +,2. Realizacja programu działalności Dziennego Domu Senior +,3. Prowadzenie postępowania proceduralnego związanego z przyjęciami Seniorów lub rezygnacją zdalszego pobytu w Dziennym Domu Senior +,4. Nadzór i prowadzenie Dziennego Domu Senior + w Gniewie,5. Opracowanie planu pracy Dziennego Domu Senior +, i czuwanie nad jego realizacją,6. Odpowiedzialność za powierzony majątek, w tym realizacja wydatków Dziennego Domu Senior +,7. Dbanie o prawidłowe prowadzenie i zabezpieczenie dokumentacji Dziennego Domu Senior +,8. Prowadzenie dokumentacji w zakresie m.in. - listy obecności uczestników Domu, dokumentacjiuczestników domu oraz dokumentacji osób prowadzących zajęcia,9. Dbanie o zachowanie tajemnicy służbowej i zawodowejSzczegóły oferty: https://sites.google.com/view/koloryzycia/hot-news-1/archiwum/oferta-pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Komunikatywność
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : kierownicze[Inne] : Specjalizacja z organizacji pomocy społecznej;5 lat doświadczenia zawodowego w tym 3 lata w pomocy społecznejSzczegóły oferty: https://sites.google.com/view/koloryzycia/hot-news-1/archiwum/oferta-pracy

Miejsce pracy:

Gniew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie