Oferty pracy

Kierownik działu wodno-kanalizacyjnego

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Miejsce pracy: Pelplin
Numer: StPr/21/1550
OBOWIĄZKI:
bezpośredni nadzór nad realizacją robót branżowych tj.sieci sanitarnych zewnętrznych z zakresu wod.kan., prowadzenie dokumentacji technicznej oraz administracyjnej, nadzorowanie, organizowanie i rozliczenie czasu pracy pracowników działu, analiza i optymalizacja projektów wykonawczych sieci wod.kan. na ternie miasta i gminy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: kierowanie ludźmi w praktyce
Uprawnienia: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Uprawnienia: Organizacja pracy i zarządzania czasem

Wymagania inne:

[Inne] : Prawo jazdy kat.B,biegła obsługa komputera w tym pakietu MS Office, czytanie rysunków technicznych, analiza projektów wod.kan.

Miejsce pracy:

Pelplin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie