Oferty pracy

Kierownik centralnej sterylizacji

Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie
Miejsce pracy: Kościerzyna
Numer: StPr/21/0085
OBOWIĄZKI:
1.zapewnienie najwyższej jakości usług w zakresie sterylizacji i dezynfekcji sprzętu,2.planowanie, organizowanie i prowadzenie ciągłej kontroli przyjętych technologii w zakresie dezynfekcji i sterylizacji,3.organizowanie i nadzorowanie pracy personelu zatrudnionego w dziale,4.prowadzenie kontroli sprawności urządzeń i sprzętu,5.dbanie o właściwy nadzór sanitarny.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: biegła obsluga komputera w tym pakietu MS Office

Wymagania inne:

[Inne] : 1.wykształcenie wyższe i ukończony kurs kwalifikacyjny dla kierowników centralnych sterylizatorni i osób nadzorujących wytwarzanie sterylnych wyrobów medycznych wg programu zatwierdzonego przez Ministerstwo Zdrowia i 3 lata pracy w zawodzie (lub średnie i kurs i 6 lat pracy w zawodzie)

Miejsce pracy:

Kościerzyna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie