Oferty pracy

Kierowca C+E

Ogłoszenie numer: 7173849, z dnia 2022-07-12

Stopka Transport GmbH

Obecnie poszukujemy odpowiedzialnych i zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • Transport żywności w ładunkach częściowych i pełnych
  • Załadunek i rozładunek towarów w oddziałach
  • Prowadzenie samochodu ciężarowego przegubowego z naczepą-chłodnią w ruchu lokalnym

Wymagania

  • Co najmniej 2 lat doświadczenia jako kierowca ciężarówek przegubowych
  • Doświadczenia w zabezpieczaniu ładunków
  • Prawo jazdy kat. C+E z kodem 95 i karta kierowcy
  • Gotowości do pracy i niezawodności

Oferujemy

  • Bardzo dobrą i terminową płatność
  • Zakwaterowanie z kuchnią i łazienką
  • Zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej
  • Pracę w dogodnym systemie 4/1
  • Zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy = umowa o pracę, ubezpieczenie społeczne, możliwość zdobycia niemieckiej emerytury, płaca ustalona na warunkach niemieckich, dodatki socjalne np. Kindergeld
  • Darmową pomoc w tłumaczeniu dokumentów i załatwianiu formalności związanych z zatrudnienie
  • Jeśli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt. Wykorzystaj swoją szansę!