Oferty pracy

Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie
Kelner
Miejsce pracy: Koprzywnica
Numer: StPr/21/0854
OBOWIĄZKI:
· Serwowanie dań Ala carte oraz dań bufetowych,· Obsługa imprez okolicznościowych,· Utrzymywanie czystości w miejscu pracy,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, inne

Wymagania inne:

[Inne] : Oczekiwania wobec kandydatów: · Doświadczenie na stanowisku kelnera mile widziane· Umiejętność pracy w zespole· Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno - epidemiologicznych· Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu· Gotowość do pracy w systemie zmianowym· Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym Dofinansowanie do dojazdów do pracy Bardzo dobrą atmosferę budowaną na szacunku i koleżeństwie Premię uznaniowe nagradzające zaangażowanie i wkład w realizację założonych celów Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynkuWynagrodzenie 3010-3500 brutto + dodatki

Miejsce pracy:

Koprzywnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 010 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie