Oferty pracy

Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Kelner
Miejsce pracy: Rumia
Numer: StPr/22/0437
OBOWIĄZKI:
- przestrzeganie dyscypliny pracy- przestrzeganie zasad higieny osobistej, a także utrzymanie czystości w sali i na stołach konsumenckich- umiejętne oraz ostrożne obchodzenie się z powierzonym sprzętem- wykonywanie pracy zgodnie z zasadami techniki obsługi- rozliczanie się z pobranych w kuchni i w bufecie potraw i napojów oraz z towarów handlowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami- przestrzeganie ograniczeń i zakazów sprzedaży napojów alkoholowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami - przestrzeganie obowiazujących cen przy sporządzaniu rachunków i inkasowanie według wystawionego rachunku- zgłoszenie kierownikowi uwag i życzeń gości
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Rumia

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie