Oferty pracy

Kasjer

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Kasjer
Miejsce pracy: Słupsk
Numer: StPr/20/2574
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie kasy Sądu Okręgowego w Słupsku zgodnie z obowiązującymi przepisami;• podejmowanie i wpłacanie gotówki do banku w oparciu o sprawdzone dokumenty;• dokonywanie wypłat należności pieniężnych pracownikom i uczestnikom postępowaniasądowego w oparciu o dokumenty zatwierdzone do wypłaty przez osoby do tego upoważnione;• przyjmowanie wpłat gotówki z tyt. dochodów budżetowych, refundacji wydatków, ZFSS.zaliczek na koszty postępowania sądowego oraz niezwłoczne przekazywanie do wydziałówmerytorycznych stosownych dokumentów / zestawień / potwierdzających dokonane wpłaty;• sprzedaż znaków opłaty sądowej - eznaki;• prowadzenie dokumentacji obrotu kasowego;• terminowe odprowadzanie do banku gotówki przyjętej do kasy, zgodnie z obowiązującymi przepisami.Praca w zastępstwie: 12 miesięcy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak

Wymagania inne:

Szczegółowe informacje na stronie internetowej sądu: www.slupsk.so.gov.pl

Miejsce pracy:

Słupsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 466 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku