Oferty pracy

Inżynier Systemów Wbudowanych (Embedded)

Poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Czaple (pow. kartuski, gm. Żukowo), k. Gdańska

Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych, sprzętu rehabilitacyjnego oraz wyposażenia integracyjnych placów zabaw. Mając ponad 30 lat doświadczenia, oferujemy nasze produkty nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40 krajach świata, na 4 kontynentach.

W związku z rozbudową Parku Maszynowego i realizacją nowych inwestycji poszukujemy osób na stanowisko:

Główne zadania:
  • kreowanie innowacyjnych produktów i rozwiązań z zakresu Smart Home w oparciu o nowoczesne technologie,
  • przygotowanie i uruchamianie układów prototypowych,
  • współpraca interdyscyplinarna z konstruktorami elementów mechanicznych oraz programistami aplikacji,
  • udział w wdrażaniu projektów do produkcji masowej,
  • organizacja i zarządzanie dokumentacją techniczną produktów elektrycznych,
  • przygotowywanie dokumentacji do certyfikacji produktów w międzynarodowych jednostkach badawczych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Elektronika, Elektryka, Mechatronika, Automatyka i Robotyka,
  • umiejętność programowania w C/C++ mikrokontrolerów,
  • praktyczna znajomość układów elektroniki cyfrowej i analogowej,
  • znajomość zasad projektowania PCB,
  • dobra znajomość języka angielskiego.
Mile widziane:
  • znajomość oprogramowania Eagle, Fusion360,
  • posługiwanie się GIT na potrzeby pracy zespołowej,
  • doświadczenie w pracy z mikrokontrolerami STM8, STM32,
  • znajomość protokołów komunikacji bezprzewodowej Bluetooth, Zigbee, Wi-Fi,
  • doświadczenie w samodzielnym przeprowadzaniu wdrożeń projektów,
  • znajomość zagadnień z zakresu EMC.
Oferujemy:
  • pracę w organizacji o płaskiej strukturze,
  • technologie najnowszej generacji,
  • elastyczny model wdrażania do Organizacji,
  • nieustanny rozwój,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport / Medicover Sport,
  • możliwość wyboru ubezpieczenia grupowego.