Oferty pracy

Inżynier mechaniki okrętowej

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/1014
OBOWIĄZKI:
Sprawdzanie dokumentacji projektowej, wsparcie dialogu technicznego z klientem, wsparcie w budowaniu harmonogramu, przygotowanie dokumentacji projektowej, projektowanie systemów ogólnookrętowych, przygotowywanie dokumentacji roboczej, tworzenie list materiałowych, realizacja projektów w czasie, wsparcie młodszych kolegów, uczestnictwo w inspekcjach, nadzór nad stroną techniczną projektu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), mechaniczne, kierunek: techniczne okrętowe
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

bardzo dobra znajomość programów projektowych takich jak Cadmatic, AutoCad, Aveva.dobra znajomość przepisów klasyfikacyjnych takich jak SOLAS, BV, RMRS Doświadczenie w pracy dla biur projektowych rynku Polskiego, Ukraińskiego lub Holenderskiego. Komunikatywność i zarządzanie zespołem będzie dodatkowym atutem.znajomość języków obcych ( poziom): bardzo dobra znajomość języka angielskiego, bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego, bardzo dobra znajomość języka ukraińskiegopodstawy znajomości aspektów elektrycznych branży morskiej będzie dodatkowym atutem

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy