Oferty pracy

Inżynier ds. Spawalnictwa i Kontroli Jakości

Ogłoszenie numer: 3838239, z dnia 2020-11-02

Firma z ponad 80 letnim doświadczeniem

w zakresie modernizacji, remontów i produkcji urządzeń

energetycznych, zatrudniająca około100 osób poszukuje

pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • nadzór nad spełnianiem wymagań systemu jakości w spawalnictwie wdrożonego w firmie
  • opracowywanie instrukcji technologicznych prac spawalniczych oraz instrukcji technologicznych spawania (WPS)
  • nadzór spawalniczy, prowadzenie bieżącej kontroli prac spawalniczych (przygotowania do spawania, spawania i obróbki cieplnej), sprawdzanie zgodności z wymaganiami WPS-ów
  • organizacja i nadzór procesów kwalifikowania technologii spawania (WPQR)

Wymagania

  • Inżynier Spawalnik IWE
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność
  • inicjatywa w działaniu
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie,
  • zatrudnienie  w ramach umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju i dokształcania,
  • pakiet medyczny, karty sportowe, bony świąteczne, dopłaty do wypoczynku.