Oferty pracy

Inżynier Budowy ds. przewiertów sterowanych

Firma El Professional Mariusz Maszota poszukuje
Miejsce pracy: Kębłowo

Obowiązki:
  • nadzorowanie realizacji robót oraz kontrola postępów prac przewiertowych wg harmonogramu,
  • wsparcie Kierownika budowy w organizacji prac na placu budowy,
  • nadzór nad bezpieczeństwem na placu budowy wraz z prowadzeniem stosownej dokumentacji w zakresie BHP,
  • przygotowywanie dokumentacji potwierdzającej przebieg prac zgodnie z projektem.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne – wiertnictwo, budownictwo, inżynieria środowiska lub pokrewne,
  • doświadczenie w nadzorze i zarządzaniu brygadą pracowników,
  • zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz map geodezyjnych,
  • biegła znajomość obsługi komputera,
  • prawo jazdy kat. B,
Mile widziane:
  • doświadczenie w prowadzeniu, wsparciu horyzontalnych przewiertów sterowanych,
  • uprawnienia do kierowania robotami w zakresie sieci, instalacji oraz urządzeń elektrycznych i energetycznych.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • udział w ciekawych projektach gwarantujących rozwój zawodowy,