Oferty pracy

Inżynier Budowy (Branża Sanitarna)

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Zakres obowiązków:
  • Nadzorowanie podwykonawców w zakresie sanitarnym
  • Wspomaganie Kierownika Branży Sanitarnej w prowadzeniu robót,
  • Zamawianie materiałów i usług,
  • Rozliczanie podwykonawców,
  • Pomoc w sporządzaniu ofert,
  • Sporządzanie raportów na temat postępów powierzonych prac.
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie na projektach przemysłowych,
  • Co najmniej rok doświadczenia zawodowego na stanowisku Inżyniera na budowy
  • Wykształcenie wyższe na kierunku Inżynieria Środowiska lub pokrewnym,
  • prawo jazdy kat. B,
  • Obsługa komputera, MS Office, AutoCad,
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet świadczeń socjalnych,
  • Pakiet szkoleń w tym językowych,
  • Komputer, telefon.