Oferty pracy

Inżynier budownictwa

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/20/1767
OBOWIĄZKI:
- kontrola, nadzór nad prowadzonymi budowami- kontrola stopnia zaawansowania prac zgodnie z harnomogramem- opracowanie przedmiarów i obmiarów robót, zamawianie materiałów na budowę- współpraca w opracowaniu wycen- wsparcie i bezpośrednia współpraca z Kierownikiem Budowy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, budowlane
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie zawodowe na podanym stanowisku, umiejętność biegłej obsługi pakiet MS Office, CAD, dokładność w pracy, punktualność. Po okresie próbnym (3 miesiące) umowa o pracę na czas nieokreślony. Pracodawca oferuje niezbębne narzędzia pracy (telefon, laptop).

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni