Oferty pracy

Instalator / Serwisant Systemów Zabezpieczeń

Simple Work Group poszukuje pracowników na stanowisku

Miejsce pracy: Gdańsk

*******  Oferta pracy kierowana jest również do osób, które nie posiadają doświadczenia w instalacji i uruchamianiu niżej wymienionych systemów – oferujemy 2-3 miesięczny okres szkoleniowo-przygotowawczy prowadzony przez doświadczonych techników  *******

OPIS STANOWISKA

  • Instalacja i konfiguracja Elektronicznych Systemów Zabezpieczeń ( SSWiN, SKD, CCTV IP)
  • Układanie tras kablowych
  • Współtworzenie dokumentacji powykonawczych
  • Realizację przeglądów konserwacyjnych oraz serwisów
  • Programowanie systemów

WYMAGANIA

  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność, niekaralność
  • Otwartość na przyswajanie wiedzy technicznej; chęć podnoszenia kwalifikacji
  • Umiejętność pracy w zespole (komunikatywność)
  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność, lojalność, zaangażowanie
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi urządzeniami i narzędziami serwisowymi
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • Niekaralność
  • Znajomość obsługi komputera
  • Uprawnienia SEP do 1kV lub brak przeciwwskazań do ich uzyskania
  • Doświadczenie w branży i znajomość systemów alarmowych, kontroli dostępu, telewizji analogowej oraz IP (dla serwisanta) lub duża chęć poznania tych zagadnień (dla instalatora)

OFERUJEMY

  • Stabilność zatrudnienia i długoterminową pracę w prężnie działającej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Stałe wynagrodzenia miesięczne na okres próbny, po okresie próbnym stałe wynagrodzenie + prowizja
  • Systematyczne szkolenia do pogłębiania fachowej wiedzy
  • Możliwość rozwoju wewnątrz firmy poprzez transparentne szczeble kariery.
  • Szkolenia zewnętrzne po zdobyciu podstaw wykonywania instalacji.
  • Szkolenie wprowadzające i stałe wsparcie w trakcie pracy
  • Zwrot kosztów wykorzystywania samochodu prywatnego do celów służbowych.
  • Dla wysoko kwalifikowanych specjalistów - samochód służbowy
  • Telefon, laptop i profesjonalny zestaw narzędzi
  • Umowa na pełny etat po okresie próbnym