Oferty pracy

Inspektor

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Inspektor
Miejsce pracy: Lędowo-Osiedle
Numer: StPr/21/1783
OBOWIĄZKI:
przeprowadzanie kontroli stanu ochrony ppoż w 6. WOG; kontrolowanie przestrzegania przepisów przeciwpożarowych i techniczno-budowlanych z częstotliwością określoną przez przełożonego; kontrolowanie sprawności systemu alarmowania i powiadamiania na wypadek pożaru lub innego miejscowego zagrożenia; meldowanie przełożonemu o stanie bezpieczeństwa pożarowego; organizowanie szkolenia stanów osobowych z zakresu ochrony ppoż; opracowywanie dokumentacji z zakresu ochrony ppoż oraz dokumentacji szkoleniowej; inicjowanie przedsięwzięć w zakresie organizowania współdziałania z jednostkami ochrony ppoż; znajomość obiektów (terenów), pomieszczeń i urządzeń oraz przechowywanych materiałów stwarzających zagrożenie pożarowe; opracowywanie wykazów i zestawień należności sprzętu ppoż dla budynków, obiektów. Praca na okres próbny: 3 miesiące i dalej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Inspektor ochrony przeciwpożarowej
Uprawnienia: ZNAJOMOŚC OBSŁUGI KOMPUTERA
Uprawnienia: obsługa komputera i urządzeń biurowych

Wymagania inne:

dokumenty: zgoda na przetwarzanie danych osobowych, RODO, kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie, wniosek o przyjęcie do pracy, CV podpisane, oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych, kserokopie świadectwa, dyplomu, kserokopie ukończenia kursów, szkoleń itp.

Miejsce pracy:

Lędowo-Osiedle

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 088 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku