Inspektor nadzoru inwestorskiego w dziale eksploatacji i inwestycji

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Słupsk
Numer: StPr/20/2629
OBOWIĄZKI:
1)Bieżąca kontrola stanu technicznego obiektów inżynieryjnych (mostów, wiaduktów, przepustów i kładek) oraz nawierzchni dróg będących w zarządzie ZIM w Słupsku;2)Nadzór i kontrola nad stanem ilościowym i technicznym obiektów inżynieryjnych;3) Ustalanie zakresu rzeczowo-finansowych niezbędnych prac utrzymaniowych i remontowych ww. obiektów;4)Przygotowywanie zleceń, nadzorowanie i odbiór robót w zakresie utrzymania ulic i obiektów inżynierskich.Szczegółowe informacje zgodnie z zamieszczoną ofertą na stronie BIP: zimslupsk.com, ogłoszenie 10/ZIM/2020
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Mile widziane uprawnienia budowlane udzielane w specjalności drogowej. Szczegółowe informacje zgodnie z zamieszczoną ofertą na stronie BIP: zimslupsk.com, ogłoszenie 10/ZIM/2020

Miejsce pracy:

Słupsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku