Oferty pracy

Inspektor nadzoru inwestorskiego branży teletechnicznej

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/1932
OBOWIĄZKI:
Sprawowanie nadzoru inwestorskiego w zakresie sieci i instalacji telekomunikacyjnych, systemów alarmowych, systemów kontroli dostępu, telewizji przemysłowej, systemów sygnalizacji pożaru, automatyki obiektowej oraz sieci komputerowej, zgodnie z przepisami prawa budowlanego. Dokonywanie odbiorów częściowych i końcowych realizowanych zadań (robót) oraz udział w przeglądach gwarancyjnych.Wykonywanie rozliczeń rzeczowo-finansowych na nadzorowanych zadaniach oraz rozliczeń końcowych.Wykonywanie elaboratów powykonawczych realizowanych zadań.Weryfikacja przyjmowanej dokumentacji budowlanej w zakresie technicznym.Udział w przeglądach okresowych, gwarancyjnych zrealizowanych zadań.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe inżynierskie w kierunku telekomunikacji, elektroniki, elektrotechniki. Uprawnienia budowlane w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych. Doświadczenie na stanowiksu inspektora nadzoru, kierownika budowy lub kierownika robót. Uprawnienia budowlane do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie. Bardzo dobra znajomość obsługi komputera.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy