Oferty pracy

Handlowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Handlowiec
Miejsce pracy: Kobylnica
Numer: StPr/21/0211
OBOWIĄZKI:
Jesteśmy firmą zajmującą się od ponad 30 lat przetwórstwem szkła płaskiego. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko Handlowca, do którego obowiązków będzie należała: obsługa klienta w biurze, wystawiane faktur sprzedaży, przygotowywanie wycen, pozyskiwanie nowych klientów, (wymagane prawo jazdy kat. B). Od kandydata oczekujemy kultury osobistej oraz pozytywnego nastawienia. Zapewniamy pełne wdrożenie i wsparcie merytoryczne. Do dyspozycji służbowy laptop, telefon, samochód służbowy. Zapewniamy pracę w fajnym, zgranym zespole. Zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia. W okresie próbnym stawka wynagrodzenia 3000 zł brutto+ atrakcyjna prowizja. Praca na okres próbny: 3 miesiące
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Miejsce pracy:

Kobylnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku