Oferty pracy

Handlowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Handlowiec
Miejsce pracy: Miechucino
Numer: StPr/22/0858
OBOWIĄZKI:
1. Zapewnianie opieki handlowej obecnym klientom firmy;2. Telefoniczna obsługa klienta;3. Prowadzenie korespondencji mailowej z klientem;4. Przygotowanie ofert handlowych i obsługa zamówień;5. Monitorowanie realizacji bieżących zamówień;6. Sprzedaż usług oferowanych przez firmę;7. Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów;8. identyfikacja potrzeb potencjalnych klientów i dobór optymalnych rozwiązań;9. Realizacja celów sprzedażowych;10. Uzyskiwanie cen specjalnych rabaty;11. Negocjacje handlowe z klientami i producentami;12. Dbałość o należytą realizację dostaw terminy, umowy, protokoły dostaw.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

[Minimalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia stażu na danym stanowisku] : brak[Predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne] : brak

Miejsce pracy:

Miechucino

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach