Oferty pracy

Handlowiec w dziale obsługi klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie
Miejsce pracy: Kwidzyn
Numer: StPr/21/0191
OBOWIĄZKI:
aktywne pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi odbiorcami, negocjowanie warunków handlowych, analiza działań rynku i działań konkurencji, przyjmowanie i rejestracja zamówień, dbanie o wizerunek firmy, realizowanie celów sprzedażowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa pakietu MS Office
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie, kierunek bez znaczenia, mile widziane doświadczenie zawodowe, prawo jazdy kat. B, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym, elastyczność i samodzielność działania, wysoko rozwinięte predyspozycje handlowe, zdolności interpersonalne, odpowiedzialność, systematyczność, dokładność i determinacja w działaniu, otwartość, kreatywność, motywacja

Miejsce pracy:

Kwidzyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie