Oferty pracy

Handlowiec ds. obrotu płodami rolnymi

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie
Miejsce pracy: Dzierzgoń
Numer: StPr/21/0558
OBOWIĄZKI:
Twój zakres obowiązków- skup płodów rolnych (zboża, rzepak, kukurydza), aktualizacja bazy dostawców, wyszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania produktów rolnych, negocjowanie warunków skupu, pozyskiwanie klientów i budowanie stałych relacji z klientami na ustalonym terenie działania, budowanie pozytywnego wizerunku firmy, uczestnictwo w szkoleniach, targach, dbanie o kompletność dokumentacji i raportowanie zgodne z polityką zakupów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

Nasze wymagania: wykształcenie z zakresu produkcji rolnej bądź praktyczna wiedza, znajomość rynku rolnego i jego struktury na podległym terenie, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży rolnej, samodzielność w działaniu, prawo jazdy kat. b, komunikatywność, umiejętność budowania relacji, znajomość pakietu Ms. Office. Oferujemy: umowę o pracę wraz z pakietem socjalnym, możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, atrakcyjne warunki finansowe oraz atrakcyjny system premii, samochód osobowy, laptop, telefon komórkowy.Kontakt osobisty, telefoniczny lub e-mail: p.juchno@chemiland.pl

Miejsce pracy:

Dzierzgoń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie