Oferty pracy

Handlowiec - doradca techniczny klienta

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Banino
Numer: StPr/21/3607
OBOWIĄZKI:
Sprzedaż i doradztwo obrabiarek do metalu, przygotowywanie ofert cenowych, sporządzanie kart katalogowych, opracocywanie nowych instrukcji obsługi, rozmowy handlowe i konsultacje merytoryczne w zakładach produkcyjnych klientów. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8-16.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

doświadczenie w handlu, kontakt z klientem, praktyczna znajomość zagadnień mechaniki, samodzielność, sumienność, punktualność.

Miejsce pracy:

Banino

Rodzaj umowy:

Kontrakt menedżerski

Wynagrodzenie brutto:

od 5 123 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy