Oferty pracy

Handlowiec - Doradca Klienta

Ogłoszenie numer: 4439326, z dnia 2021-04-20

Liderwood S.C.

Spółka Liderwood jest wiodącym sprzedawcą kompozytowych desek tarasowych w regionie północnym.

Poszukujemy osób do pracy w dziale handlowym do obsługi klientów i sprzedaży produktów.

Zapraszamy na naszą stronę: www.liderwood.pl

Miejsce pracy: pomorskie / Rumia, Gdynia

Opis stanowiska

Będziesz odpowiedzialny za:

  • sprawną obsługę sprzedażową klientów – telefoniczną i stacjonarną
  • prezentację produktów firmy,
  • wyceny i negocjacje handlowe
  • nadawanie przesyłek z magazynu
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
  • nastawienie na realizację celów
  • kreatywność, sumienność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • wysoka kultura osobista
  • obsługa kalkulatora i robienie prostych obliczeń

Oferujemy

Oferujemy Ci:

  • pracę w pozytywnym i zgranym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie premiowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dobrą atmosferę w pracy

Wynagrodzenie

Od 3000 do 5000 PLN