Oferty pracy

Handlowiec - Doradca Klienta

Ogłoszenie numer: 3439084, z dnia 2021-02-05

Dynamicznie rozwijająca się firma handlowo-usługowa z branży zewnętrznych materiałów wykończeniowych oraz architektury ogrodowej.

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska

  • prezentowanie produktów i usług firmy oraz kompleksowych rozwiązań dla Klientów
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
  • doradztwo techniczno - produktowe
  • nawiązywanie dobrych relacji z Klientem

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • sumienność i pracowitość
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • doświadczenie w sprzedaży mile widziane
  • znajomość języków obcych mile widziane

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjne premie
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
  • dobrą atmosferę pracy