Oferty pracy

Główny technolog

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Miejsce pracy: Starogard Gdański
Numer: StPr/22/1084
OBOWIĄZKI:
1. Nadzór oraz eksploatacja ujęć wody.2. Nadzór nad procesem produkcji wody na stacjach uzdatniania wody.3. Nadzór i kontrola podległych pracowników.4. Udział w odbiorach obiektów i urządzeń technologicznych.5. Sporządzanie wymaganych prawem sprawozdań.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: technologia wody
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

konieczne: wykształcenie wyższe kierunkowe, znajomość przepisów z zakresu jakości wody, znajomość procesu technologicznego uzdatniania i produkcji wody, umiejętność analizy wyników badań laboratoryjnych wodypożądane: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Starogard Gdański

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 do 6 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim