Oferty pracy

Główny technolog w dziale produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim
Miejsce pracy: Nowy Dwór Gdański
Numer: StPr/20/0919
OBOWIĄZKI:
nadzór nad procesami produkcyjnymi i technologicznymi, praca zmianowa w biurze produkcji, realizacja zadań i planów produkcyjnych, kontrola zaopatrzenia w materiały pomocnicze, optymalizacja produkcji pod kątem wydajności, jakości i kontroli kosztów, kierowanie i nadzór nad kadrą pracowniczą, ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy podległych pracowników
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe- specjalność technologia żywności lub podobne, mile widziana specjalizacja mleczarska, mile widziane doświadczenie zawodowe w mleczarstwie lub w branży spożywczej, dyspozycyjność. Pracodawca oferuje: mieszkanie służbowe dla pracownika i jego rodziny, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowoczesnej organizacji,zatrudnienie małżeństwa na stanowiskach w powyższym zakresie.

Miejsce pracy:

Nowy Dwór Gdański

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

4 900 - 6 900 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim