Oferty pracy

Główny księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/21/0754
OBOWIĄZKI:
Realizacja polityki rachunkowości Spółdzielni oraz obowiązków wynikających z ustawy o rachunkowościProwadzenie wspólnie z Zarządem gospodarki finansowej Spółdzielni Opracowywanie planów gospodarczych w tym weryfikacja kosztów i przychodów oraz analiza i kalkulowanie stawek opłatSporządzenie rocznych sprawozdań finansowych oraz okresowych sprawozdań z wykonania planu gospodarczego na dany rokPrzygotowywani okresowych i rocznych deklaracji oraz sprawozdań do podmiotów zewnętrznych.Dokonywanie kontroli operacji gospodarczych będących przedmiotem księgowańUczestnictwo w tworzeniu uchwał kierunkowych organów statutowychPrzeprowadzanie okresowych analiz sald z tytułu zobowiązań i należnościOrganizowanie i nadzór nad pracą podległych pracowników, zapewniający prawidłowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

[Inne] : 1.Wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe2.Udokumentowany co najmniej 5 letni staż pracy w spółdzielni mieszkaniowej lub jednostce zajmującej się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami/wspólnotami 3.Biegła znajomość przepisów związanych z prowadzeniem księgowości4.Znajomość zasad funkcjonowania spółdzielni w tym znajomość ustawy prawo spółdzielcze, ustawy o spółdzielniach mi

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni