Oferty pracy

Fryzjer damsko - męski

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/20/1135
OBOWIĄZKI:

W ramach stażu wykonywane będą usługi z zakresu fryzjerstwa damsko-męskiego. 1. Strzyżenia męskie zodpowiednim doborem fryzury do kształtu twarzy oraz umiejętne zatuszowanie niedoskonałości budowy czaszki. 2. Strzyżenia damskie z doborem do kształtu twarzy. 3. Pielęgnacja skóry głowy i włosów wraz z trychologią czyli doborem odpowiednich zabiegów do problemów skóry głowy. Dobór odpowiedniej pielęgnacji do stopnia zniszczenia włosów. 4. Koloryzacj- najnowsze techniki: baleyage, sombre, ombre, flamboyege, air tauch, refluksy. 5. Stylizacja - modelowanie na szczotke, zaplatanie warkoczy, rozwój umiejętności w upięciach okolicznościowych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach