Oferty pracy

Elektromonter

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Miejsce pracy: Ropuchy
Numer: StPr/21/0221
OBOWIĄZKI:
- Organizowanie własnego stanowiska pracy z uwzględnieniem przepisów BHP, ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska oraz zasad ergonomii;- Eliminowanie zagrożeń porażeniowych;- Wykonywanie różnego typu instalacji elektrycznych;- Wykonywanie prac konserwacyjno- remontowych instalacji elektrycznych;- Diagnozowanie stanu technicznego instalacji elektrycznych;- Wyszukiwanie i usuwanie uszkodzeń instalacji elektrycznych;- Montowanie i demonowanie ruchomych instalacji jedno- i trójfazowych;- Montowanie i demontowanie rozdzielnic niskiego napięcia;-Diagnozowanie, wyszukiwanie, wykrywanie i usuwanie uszkodzeń silników elektrycznych;- Montowanie, demontowanie, instalowanie prostych, nieprzenośnych urządzeń elektrycznych;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Montaż i konserwacja instalacji elektrycznych z uprawnieniami SEP
Uprawnienia: Czytanie schematów elektrycznych
Uprawnienia: Przeprowadzanie drobnych napraw z zakresu elektryki

Wymagania inne:

[Inne] : Upranienia energetyczne SEP będą dodatkowym atutem

Miejsce pracy:

Ropuchy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie