Oferty pracy

Elektromechanik utrzymania ruchu

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/1687
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie fizycznych prac elektromechanicznych (z przewagą mechanicznych) w ramach remontów profilaktycznych, przeglądów i konserwacji urządzeń i instalacji przemysłowych. Przezbrajanie maszyn produkcyjnych zgodnie z planem produkcji. Bieżące regulacje, diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń i instalacji przemysłowych. Praca od poniedziałku do piątku, w godzianach 6-14, 14-22,22-6 (według grafiku ustalonego z pracodawcą).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, elektryczne
Uprawnienia: sep do 1kV

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe na stanowisku elektromechanika w zakresie utrzymania ruchuw firmie produkcyjnej, umiejętności analitycznego myślenia, zdolności manualne niezbędne do realizacji powierzonych zadań.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy