Oferty pracy

Ekspert ds. ciągłości działania IT

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Gdańsk
Zakres obowiązków:
  • Przegląd i aktualizacja dokumentacji dotyczącej odzyskiwania danych po awarii dla Aplikacji i Infrastruktury wspólnie ze specjalistami ds. Aplikacji i Infrastruktury,
  • Wspieranie w negocjowaniu Umów o Poziomie Usług dla Aplikacji i Infrastruktury wspólnie z biznesem i interesariuszami z działu IT,
  • Planowanie i przeprowadzanie testów przywracania Aplikacji i Infrastruktury z kopii zapasowych,
  • Udział w wykonywaniu testów przełączenia centrum danych w tryb awaryjny.
Wymagania:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w dziedzinie ciągłości działania IT/Odzyskiwania danych po awarii.
  • Dogłębne rozumienie terminów i zasad dotyczących ciągłości działania IT.
  • Doświadczenie w planowaniu i przeprowadzaniu pełnych testów przywracania z kopii zapasowych (mile widziane).
  • Proaktywność i umiejętność pracy zespołowej.
  • Zdolności komunikacyjne z ludźmi na różnych poziomach w organizacji.
  • Biegłość w angielskim, pozwalającą na negocjacje i ustalanie detali z ekspertami IT.
Pracodawca oferuje:
  • Hybrydowy model pracy,
  • Możliwości rozwoju,
  • Program emerytalny.