Oferty pracy

Ekspert ds. Analiz (Pracownia Analiz Sensorycznych)

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 900 osób.
Miejsce pracy: Gdynia, ul. Chwaszczyńska 180
Opis stanowiska
  • Analiza wyników oraz opracowywanie raportów z badań
  • Autoryzacja wyników badań
  • Przeprowadzanie badań sensorycznych, udział w panelach eksperckich, przygotowanie próbek do badań sensorycznych
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem zarządzania jakością, udział w audytach
  • Opracowanie dokumentacji systemowej mającej zastosowanie w Pracowni Sensorycznej
  • Nadzór nad projektami, wdrażanie nowych metod badawczych
  • Walidacja/weryfikacja metod badawczych
  • Monitorowanie ważności wyników
  • Weryfikowanie i rozwiązywanie problemów badawczych
  • Nadzór merytoryczny nad personelem niższego szczebla w zakresie badań przeprowadzanych w Pracowni
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe (towaroznastwo, technologia żywności, pokrewne)
  • Min. 5 lat doświadczenia na tożsamym/ pokrewnym stanowisku
  • Zaawansowana znajomość metod analizy sensorycznej: metoda opisowa prosta, metoda punktowa; norm sensorycznych oraz systemu zarządzania w laboratorium opartym o normę PN-EN ISO 17025
  • Wiedza i doświadczenie w wykonywaniu ocen sensorycznych, analiz sensorycznych
  • Nadzór nad zespołem sensorycznym, udział w panelach eksperckich, opracowywanie raportów, formułowanie wniosków
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem zarządzania jakością
  • Umiejętność i chęć pracy w zespole
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania wraz z terminową realizacją

Przeciwwskazaniem do podjęcia pracy w Pracowni Sensorycznej jest alergia wziewna/pokarmowa, palenie papierosów, wybiórczość pokarmowa, weganizm/wegetarianizm itp.

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie z długofalową wizją współpracy w ramach umowy o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną (Lux-Med)
  • Ubezpieczenie na życie (Generali)
  • Dofinansowanie do kart Multisport
  • ZFŚS (dofinansowanie do wczasów, prezenty na święta)
  • Platformę Kafeteryjną MyBenefit (zbierasz punkty, a punkty możesz wymienić na produkty bądź usługi dostępne na platformie)
  • System Poleceń Pracowniczych (W zamian za dobre polecenie masz możliwość otrzymania dodatkowej kasy na określonych zasadach)
  • Dostęp do największej platformy językowej z możliwością samodzielnej nauki języka angielskiego
  • Szkolenie stanowiskowe (wszystkie niezbędne informacje w czasie trwania wdrożenia)
  • Możliwość awansu bądź rozwoju wewnątrz struktur firmy (prowadzimy rekrutacje wewnętrzne)
  • Możliwość zdobycia bardzo dużego praktycznego doświadczenia zawodowego
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.