Oferty pracy

E-commerce specjalist

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/20/6768
OBOWIĄZKI:
Rozpoznanie i analiza potrzeb klienta CX, UX oraz CPD ( Customer Path Development ), zarządzanie procesem sprzedaży online i rozwiązań e-commerce oraz wielokanałowych leadów, dostawa strategii e-biznesowych, narzędzi i rozwiązań e-marketingowych zwiększających sprzedaż online, mapowanie procesów e-biznesowych, e-marketingowych, e-commercowych. Praca częściowo zdalna od poniedziałku do piątku, elastyczny grafik w godzinach 6-18.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wymagane doświadczenie w obszarach takich jak: planowanie strategiczne i ocena e-marketingu, handel wielokanałowy, modele usług i handlu elektronicznego, rozwiązania e-commerce dla sprzedaży detalicznej, dystrybucji i produkcji, analiza potrzeb rozwiązań biznesowych i informatycznych, prowadzenie i rozwijanie kompleksowej strategii cyfrowej dla klientów, angażowanie rynków docelowych poprzez wywiady konsumenckie, analityka internetowa do odkrycia, tworzenie biznesplanu i koncepcji marketingowej dotyczącej cyfrowych produktów, menedżer ds. produktów i usług odpowiedzialny za nowy biznes i marketing, planowanie i zarządzanie projektami doradczymi dla nowych i obecnych klientów. Znajomość definicji kierunku, modelu biznesowego, funkcjonalności i usług pomocniczych w ramach nowej lub istniejącej oferty online dla sprzedawców detalicznych i producentów, strategia e-commerce wielopłaszczyznowego planowania i integracji między nimi, wykorzystanie doświadczenia, koordynacja procesu.

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy