Oferty pracy

Dyrektor rozwoju biznesu

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/3091
OBOWIĄZKI:
Odpowiada za rozwój pojedynczych produktów / usług lub portfela produktów / usług; współpracuje w tym zakresie z kluczowymi dostawcami i klientami; tworzy lub współtworzy strategię marketingową i sprzedażową; odpowiada za planowanie i wykonanie budżetu w zakresie zarządzanego portfela produktów lub usług.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym, kreatywność, dobre umiejętności komunikacyjne, samodzielność, umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów, umiejętność znajdywania klientów

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 645 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy