Oferty pracy

Dyrektor Finansowy

W chwili obecnej dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora Finansowego.

Dyrektor Finansowy
Miejsce pracy: Gdańsk

 

Dyrektor Finansowy odpowiada za zarządzanie całościową polityką finansową firmy, planowanie i ustalanie przepisów i procedur obowiązujących w firmie, koordynowanie i doradztwo dla Zarządu we wszystkich sprawach finansowych oraz przeprowadzanie ekspertyz finansowych odnośnie wszystkich ważniejszych decyzji finansowych. Dyrektor odpowiada za pracę działów finansowo-księgowego i administracji oraz odpowiada za kontakty i współpracy z bankami, firmami ubezpieczeniowymi, inwestorami oraz organami podatkowymi.

  • Idealny kandydat na to stanowisko posiada minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Kandydat powinien posiadać wykształcenie wyższe ekonomiczne lub finansowe oraz komunikatywnie porozumiewa się w języku angielskim.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.


Zobacz podobne oferty