Oferty pracy

Doradca żywieniowy do spraw sprzedaży pasz i komponentów

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie
Miejsce pracy: Dzierzgoń
Numer: StPr/20/2727
OBOWIĄZKI:
pozyskiwanie nowych klientów w swoim rejonie,budowa i utrzymanie kanałów dystrybucji produktów firmy,doradztwo z zakresu żywienia trzody chlewnej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

- wykształcenie wyższe mile widziane zootechniczne, weterynaryjne lub rolnicze,- wiedza na temat żywienia bydła, drobiu- prawo jazdy kategorii B,- znajomość obsługi komputera i obsługi programów z pakietu Microsoft Office, znajomość programów do optymalizacji dawek pokarmowych będzie dodatkowym atutem,- zdolność do samodzielnej organizacji pracy. GWARANTUJEMY:stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji,atrakcyjne wynagrodzenie,szkolenia zawodowe, możliwość rozwoju osobistego,wszystkie potrzebne narzędzia pracy (telefon, samochód, laptop), Kontakt osobisty, telefoniczny lub e-mail: p.juchno@chemiland.pl

Miejsce pracy:

Dzierzgoń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie