Oferty pracy

Doradca klienta / handlowiec

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/20/6687
OBOWIĄZKI:
Doradztwo w zakresie: doboru płyty wiórowej, akcesoriów meblowych, cięcia i oklejania formatek. Obsługa dokumentacji sprzedaży i obrotu magazynowego w oprogramowaniu WF Mag, obsługa kasowa operacji sprzedaży, pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami firmy, współpraca z wewnętrznymi działami firmy: magazyny, usługi, księgowość, logistyka. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8-16.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: obsługa pakietu MS Office

Wymagania inne:

minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży płyt wiórowych oraz akcesoriów meblowych, w obrocie hurtowym i detalicznym, doświadczenia w obsłudze dokumentów sprzedaży i obrotu magazynowego, doświadczenie w procesie obsługi sprzedaży usług formatowania i oklejania formatek, znajomość produktów Blum, Sevroll, GTV, PFL, oraz czołowych producentów akcesoriów meblowych, skuteczność w pozyskiwaniu nowych oraz utrzymywaniu aktualnych klientów firmy.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy